Inkluzywna komunikacja. Grzegorz Miecznikowski.
Sprytne Rozmowy Eweliny Podrez-Siamy

Inkluzywna komunikacja. Grzegorz Miecznikowski.

W trzeci odcinku cyklu „Sprytne Rozmowy” rozmawiam z Grzegorzem Miecznikowskim, specjalistą w zakresie komunikacji, mentorem biznesowym oraz aktywistą o inkluzywnej komunikacji.

Z webinaru dowiesz się między innymi:

  • Czym jest język inkluzywny i dlaczego powinniśmy go stosować?
  • Jakie są kluczowe elementy inkluzywnej komunikacji, czyli: jak mówić, pisać i tworzyć materiały dla swoich odbiorców, by nie wykluczać żadnej z grup społecznych?
  • Jak nie popełniać błędów komunikacyjnych, ale również: co robić i jak reagować, jeśli błąd popełnimy?

Nie zabraknie również zagadnień związanych ze stosowaniem feminatywów, zwracaniem się do członków społeczności LGBT+ czy dostosowywaniem komunikacji do osób z niepełnosprawnością.

Ta rozmowa pozwoli Ci nie tylko lepiej komunikować się z Twoimi odbiorcami, ale także (jeszcze bardziej) otworzyć umysł i serce na ich potrzeby. 😃

Odwiedź również stronę osobistą Grzegorza.

Obejrzyj nagranie

UdostępnijFacebookX
Avatar of Ewelina Podrez-Siama
Napisane przez
Ewelina Podrez-Siama
Dołącz do dyskusji

Poznajmy się

Avatar of Ewelina Podrez-Siama

Ewelina Podrez-Siama

Specjalistka SEO i prezeska agencji SEO Fox Strategy.

Od 14 lat stawiam na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania i zwrot z inwestycji w SEO. Współpracuję z takimi markami jak Allegro, mBank, PayU czy Media Senior.

Szkolę i jestem prelegentką na licznych wydarzeniach branżowych. Opowiadam nie tylko o skutecznej strategii SEO, ale również o pracy z samoorganizującym się zespołem.

Jestem także blogerką, autorką bestsellerowych książek kucharskich i książki "SEO dla blogerów, inluencerów i marek osobistych".