Porozmawiajmy o współpracy

Ewelina Podrez-Siama

Potrzebujesz konsultacji SEO? Twój sklep internetowy wymaga wsparcia w zakresie pozycjonowania i sprzedaży? Jesteś właścicielem aplikacji mobilnej i interesuje Cię temat App Store Optimization? Jesteś podcasterem i szukasz możliwości dotarcia do większej liczby słuchaczy? Jesteś blogerem lub influencerem i chcesz zwiększyć swoją widoczność w Google? Szukasz prelegentki na organizowaną przez siebie konferencję? A może masz inne pytania?

Śmiało napisz wiadomość!

Chętnie pomogę lub skontaktuję Cię z osobą z Fox Strategy, która będzie w stanie najlepiej odpowiedzieć w danym temacie.

  Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Fox Strategy sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celach związanych z prowadzeniem korespondencji lub przygotowaniem oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.

  Poznajmy się

  Avatar of Ewelina Podrez-Siama

  Ewelina Podrez-Siama

  Specjalistka SEO i prezeska agencji SEO Fox Strategy.

  Od 14 lat stawiam na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania i zwrot z inwestycji w SEO. Współpracuję z takimi markami jak Allegro, mBank, PayU czy Media Senior.

  Szkolę i jestem prelegentką na licznych wydarzeniach branżowych. Opowiadam nie tylko o skutecznej strategii SEO, ale również o pracy z samoorganizującym się zespołem.

  Jestem także blogerką, autorką bestsellerowych książek kucharskich i książki "SEO dla blogerów, inluencerów i marek osobistych".