Ewelina Podrez-Siama

Rekomendacje

Marka osobista to to, co mówią o Tobie inni, kiedy wychodzisz z pokoju.

Ten cytat Jeffa Bezosa często powtarza moja serdeczna koleżanka i ekspertka w dziedzinie personal brandingu Anna Ledwoń-Blacha.

O ile nie mogę ręczyć za to, co mówią inni podczas mojej nieobecności, to mogę być pewna, że podczas współpracy cele biznesowe klienta są dla mnie najważniejsze. I to widać również w rekomendacjach moich kontrahentów.

Zobacz, co o współpracy piszą klienci w odpowiedzi na moją niezobowiązującą prośbę.

“Ewelina broni, Ewelina radzi, Ewelina nigdy was nie zdradzi.” – parafrazując ten cytat z kultowego filmu, można pokrótce opisać współpracę z Eweliną. Bo broni waszych wyników, celnie doradza i możecie na Nią zawsze liczyć.

Jestem pod wrażeniem jak Ewelina pracuje z klientami ale też jak rozwija firmę i swoją markę osobistą. Jest świetną ekspertką w swojej dziedzinie, w szczególności SEO, ale co sobie bardzo cenimy, potrafi kreatywnie doradzić także w innych obszarach. Ma zmysł biznesowy a efekty współpracy są imponujące.

Poza fachową wiedzą jest bardzo komunikatywna i po prostu miło się z Nią pracuje.

Łukasz Marszałek, Media Senior


Współpraca z Eweliną to czysta przyjemność. Jeśli szukacie ekspertki w dziedzinie pozycjonowania, SEO, to jest to fantastyczny wybór. Zawsze świetnie przygotowana, pełny profesjonalizm. Na pewno nie zawiedziecie się na Ewelinie.

Krzysztof Drozd, mBank

Ewelina to wybitna ekspertka SEO. Moja strona www jest pod jej opieką od ponad 7 miesięcy. Największy sukces? Znacząco podniosła szybkość ładowania się mojej strony. Poza tym, rozwiązała 2 ogromne problemy z moim WordPressem, z którymi borykałam się przez wiele miesięcy i żaden programista nie był mi w stanie pomóc, a Ewelina rozgryzła to zaledwie 2 tygodnie.

To co najbardziej doceniam w kontakcie z Ewelina to strategiczne podejście, transparentność współpracy i rzetelne raportowanie. Nawet jeżeli czegoś nie rozumiem w SEO to Ewelina stara mi się to wyjaśnić w jak najprostszy sposób. Poza tym, Ewelina to po prostu dobry człowiek i bardzo szczera osoba. Mam do niej pełne zaufanie.

Polecam w 100%.

Anna Prończuk-Omiotek, AnnaPro

Więcej opinii i rekomendacji znajdziesz na moim LinkedIn. I wszystkie utrzymane są w podobnym tonie.

Bądźmy jednak szczerzy: czy powyższe opinie oznaczają, że nigdy się nie mylę? Wręcz przeciwnie, jestem tylko człowiekiem, a branża SEO rozwija się wyjątkowo dynamicznie.

Mogę Ci jednak obiecać, że dobro Twojego biznesu stawiam zawsze na pierwszym miejscu i jeśli popełniam błąd to uczciwie go komunikuję, a następnie przechodzę do szukania lepszych dla Ciebie rozwiązań.

Porozmawiajmy zatem o współpracy!

Chętnie pomogę lub skontaktuję Cię z osobą z Fox Strategy, która będzie w stanie najlepiej odpowiedzieć w danym temacie. Śmiało napisz wiadomość.

  Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Fox Strategy sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celach związanych z prowadzeniem korespondencji lub przygotowaniem oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.

  Poznajmy się

  Avatar of Ewelina Podrez-Siama

  Ewelina Podrez-Siama

  Ekspert SEO, specjalistka ASO i założycielka Fox Strategy

  Od 15 lat stawiam na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania i zwrot z inwestycji w SEO.

  Szkolę i jestem prelegentką na licznych wydarzeniach branżowych. Opowiadam nie tylko o skutecznej strategii SEO, ale również o budowie kultury organizacyjnej w samoorganizującym się zespole. Współpracuję z takimi markami jak Allegro, mBank, PayU czy Media Senior.

  Jestem blogerką, autorką bestsellerowych książek kucharskich, a także cieszącej się statusem wydawniczego bestsellera książki "SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych".

  Spotkajmy się