Ewelina Podrez-Siama

Cześć!

Nazywam się Ewelina Podrez-Siama. Jestem założycielką i prezeską grupy agencji marketingu internetowego Fox Strategy. Zajmujemy się SEO, SEM i content marketingiem dla firm B2B oraz sklepów internetowych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, specjalizujemy się także w App Store Optimization i SEO dla podcastów.

14 lat doświadczenia w SEO

Od 2009 roku moja kariera zawodowa związana jest z SEO. Pracuję z blogami, sklepami internetowymi, aplikacjami mobilnymi i podcastami.

Zaczynałam jako asystentka działu SEO w jednej z największych agencji SEO w Polsce, by następnie przejść pełną ścieżkę kariery agencyjnej – od Juniora, przez specjalistę po kierownika działu SEO. Zwieńczeniem tych doświadczeń było otworzenie własnej agencji w 2015 roku. Pełną ścieżkę mojej kariery możesz poznać na LinkedIn.

W swojej pracy stawiam na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania, otwartą komunikację i przede wszystkim: zwrot z inwestycji w SEO.

Pracowałam i pracuję zarówno z małymi firmami usługowymi, aplikacjami mobilnymi, jak i sklepami internetowymi. Moje zawodowe serce skradły także blogi internetowe. Nie bez powodu – od 2016 roku prowadzę blog KETO Ms-Fox.pl, który jest dla mnie swoistym poligonem doświadczalnym w SEO. Sprawdzone rozwiązania wdrażam następnie u moich klientów, osiągając nieprzeciętne wyniki.

Współpracowałam i współpracuję między innymi z takimi markami jak Allegro, PayU, mBank, Yves Rocher czy Media Senior.

Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci na moim LinkedIn. Kilka poleceń znajdziesz również niżej.


“Ewelina broni, Ewelina radzi, Ewelina nigdy was nie zdradzi.” – parafrazując ten cytat z kultowego filmu, można pokrótce opisać współpracę z Eweliną. Bo broni waszych wyników, celnie doradza i możecie na Nią zawsze liczyć.

Jestem pod wrażeniem jak Ewelina pracuje z klientami ale też jak rozwija firmę i swoją markę osobistą. Jest świetną ekspertką w swojej dziedzinie, w szczególności SEO, ale co sobie bardzo cenimy, potrafi kreatywnie doradzić także w innych obszarach. Ma zmysł biznesowy a efekty współpracy są imponujące.

Poza fachową wiedzą jest bardzo komunikatywna i po prostu miło się z Nią pracuje.

Łukasz Marszałek, Media Senior

Szkolenia i prelekcje

Dzielenie się wiedzą sprawia mi ogromną radość. Dlatego występuję na licznych wydarzeniach marketingowych i biznesowych.

Opowiadam nie tylo o SEO i ASO, ale również zarządzaniu turkusową organizacją i samoorganizującym się zespołem.

Mogł_ś spotkać mnie między innymi na takich konferencjach, jak: I ❤️ Marketing, Ecommerce Summit, SEO&Content Camp, Online Marketing Day, SEMKRK, Festiwal SEO czy Founders Mind.

Wykładam także przedmiot „Skuteczne SEO” w Wyższej Szkole Bankowej.

ILOVEMKT Ewelina Podrez-Siama


Współpraca z Eweliną to czysta przyjemność. Jeśli szukacie ekspertki w dziedzinie pozycjonowania, SEO, to jest to fantastyczny wybór. Zawsze świetnie przygotowana, pełny profesjonalizm. Na pewno nie zawiedziecie się na Ewelinie.

Krzysztof Drozd, mBank

Podcasty

Wiedzą dzielę się także w podcastach. Współprowadzę podcast Dziennik Budowy Firmy i jestem gościnią wielu rozpoznawalnych podcastów (Przygody Przedsiębiorców, Mała Wielka Firma, Akademia Allegro czy Marketing i Biznes).


Z serca rekomenduję współpracę z Eweliną. Reprezentuje wyjątkowe połączenie wiedzy, doświadczenia profesjonalizmu, a jednocześnie świetnej osobowości i inteligencji emocjonalnej. To jedna z tych osób, która inspiruje do działania i zaraża niesamowitą energią. (…)

Miałam również okazję porozmawiać z Eweliną w ramach podcastu Akademii Allegro na temat współpracy z zespołem i przyznaję, że jest to jeden z moich ulubionych odcinków 🙂

Kamila Grotowska, Allegro

A prywatnie…

Prywatnie jestem absolutnie zakochana moich dwóch adoptowanych psach – Tesli i Malcie. ❤️

Kocham podróże, pasjonuję się urban jungle, LEGO i handmadem – mój dom pełen jest roślin oraz przedmiotów w trakcie renowacji, decoupage’u czy dziergania.

Jestem także autorką trzech bestsellerowych książek kucharskich w nurcie KETO oraz książki o „SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych”.

Ewelina Podrez Siama - książki

O tych tematach, jak i o SEO, mogłabym rozmawiać dniami i nocami, wróćmy jednak do kwestii zawodowych – prawdopodobnie po to tu jesteś. 😉

Jak mogę Ci pomóc?

  • Potrzebujesz konsultacji SEO?
  • Twój sklep internetowy wymaga wsparcia w zakresie pozycjonowania i sprzedaży?
  • Jesteś właścicielem aplikacji mobilnej i interesuje Cię temat App Store Optimization?
  • Jesteś podcasterem i szukasz możliwości dotarcia do większej liczby słuchaczy?
  • Jesteś blogerem lub influencerem i chcesz zwiększyć swoją widoczność w Google?
  • Szukasz prelegentki na organizowaną przez siebie konferencję?
  • A może masz inne pytania?

Chętnie pomogę lub skontaktuję Cię z osobą z Fox Strategy, która będzie w stanie najlepiej odpowiedzieć w danym temacie. Śmiało napisz wiadomość.

Poznajmy się

Avatar of Ewelina Podrez-Siama

Ewelina Podrez-Siama

Ekspert SEO, specjalistka ASO i założycielka Fox Strategy

Od 15 lat stawiam na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania i zwrot z inwestycji w SEO.

Szkolę i jestem prelegentką na licznych wydarzeniach branżowych. Opowiadam nie tylko o skutecznej strategii SEO, ale również o budowie kultury organizacyjnej w samoorganizującym się zespole. Współpracuję z takimi markami jak Allegro, mBank, PayU czy Media Senior.

Jestem blogerką, autorką bestsellerowych książek kucharskich, a także cieszącej się statusem wydawniczego bestsellera książki "SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych".

Spotkajmy się