Budowanie zespołu w małej firmie. Podcast Akademii Allegro.
Akademia Allegro - podcast - Ewelina Podrez-Siama

Budowanie zespołu w małej firmie. Podcast Akademii Allegro.

Na start:

W rozmowie z Kamilą Grotowską wspominam początki Fox Strategy i drogę od freelancerki do samoorganizacji w 12-osobowym zespole.

Większość biznesów e-commerce zaczynało swoją przygodę od jednoosobowej/dwuosobowej działalności. Następnie, w miarę przypływu klientów, zwiększania popytu na produkty, pojawiła się potrzeba zatrudnienia kolejnych pracowników. Zbudowanie z nimi silnej relacji opartej na szacunku i zaufaniu. Stworzenie silnego zespołu grającego do jednej bramki, wykreowanie świetnego miejsca pracy, często okazuje się być bardzo trudne. 

To właśnie o tej trudności opowiedziałam w podcaście Akademii Allegro. w W rozmowie z Kamilą Grotowską wspominam początki Fox Strategy i drogę od freelancerki do samoorganizacji w 12-osobowym zespole.

UdostępnijFacebookX
Avatar of Ewelina Podrez-Siama
Napisane przez
Ewelina Podrez-Siama
Dołącz do dyskusji

Poznajmy się

Avatar of Ewelina Podrez-Siama

Ewelina Podrez-Siama

Specjalistka SEO i prezeska agencji SEO Fox Strategy.

Od 14 lat stawiam na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania i zwrot z inwestycji w SEO. Współpracuję z takimi markami jak Allegro, mBank, PayU czy Media Senior.

Szkolę i jestem prelegentką na licznych wydarzeniach branżowych. Opowiadam nie tylko o skutecznej strategii SEO, ale również o pracy z samoorganizującym się zespołem.

Jestem także blogerką, autorką bestsellerowych książek kucharskich i książki "SEO dla blogerów, inluencerów i marek osobistych".