Influencers Live. Warsztaty SEO dla blogerów.
Ewelina Podrez-Siama - Influencers Live

Influencers Live. Warsztaty SEO dla blogerów.

Na start:

Warsztat został oceniony jako jeden z najlepszych podczas Influencers Live 2023. W jego trakcie omówiliśmy elementy strategii wizerunkowych i growth hackingowych, które stanowią swoiste „quick wins” w SEO. Nie zabrakło analizy trendów, optymalizacji social media, wizytówki Google My Business, sprawdzonych pluginów WordPress oraz analizy efektów, które te działania mogą wygenerować.

Choć od 14 lat zajmuję się SEO to nigdy nie „kręcił” mnie długi czas oczekiwania na efekty. Od początku szukałam takiej drogi, która da możliwie szybkie i mierzalne wyniki SEO. Stąd fascynacja wszelkimi quick wins w strategii. I to właśnie o nich opowiedziałam podczas niedzielnego warsztatu na Influencers Live, którego partnerem było PayU!

SEO dla blogerów i influencerów. Proste strategie, które przyniosą Ci szybkie wyniki.

Kiedy? Niedziela, 28 maja, godzina 12:45

Gdzie? Tarczyński Arena Wrocław, sala Euro 100

Prezentacja do pobrania:

Materiały dodatkowe


Książka SEO dla blogerów i influencerow

Premiera książki „SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych” już 6 września!

UdostępnijFacebookTwitter
Avatar of Ewelina Podrez-Siama
Napisane przez
Ewelina Podrez-Siama
Dołącz do dyskusji

Poznajmy się

Avatar of Ewelina Podrez-Siama

Ewelina Podrez-Siama

Specjalistka SEO i prezeska agencji SEO Fox Strategy.

Od 14 lat stawiam na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania i zwrot z inwestycji w SEO. Współpracuję z takimi markami jak Allegro, mBank, PayU czy Media Senior.

Szkolę i jestem prelegentką na licznych wydarzeniach branżowych. Opowiadam nie tylko o skutecznej strategii SEO, ale również o pracy z samoorganizującym się zespołem.

Jestem także blogerką, autorką bestsellerowych książek kucharskich i książki "SEO dla blogerów, inluencerów i marek osobistych".